Ambarlı Halı Yıkama

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 09:00 - 20:00

Pazar: Kapalı

Telefonlar

0212 694 63 63

0532 226 72 76

Ambarlı Halı Yıkama

Ambarlı Halı Yıkama

22Aralık

2019


Ambarlıda Halı Yıkama Hizmeti

Ambarlı halı yıkama servislerimizle ambarlı mahallesinin tamamına hizmetimiz vardır. Ambarlıda kaliteli ve güleryüzlü hizmet anlayışımızla uygun fiyat garantisiyle hizmet veren halı yıkama firmasıyız. Firmamız yılların verdiği tecrübeyle büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. Fabrikamızda bulunan bilgisayar sistemli tam otomatik yıkama makinasıyla halı yıkıyoruz. Halılarınız mevsimsel değişikliklerden etkilenmeyen yalıtımlı odalarda kurutulur. Kurutma odalarımızda bulunan nem alma makinalarımız sayesinde sekiz saatte tam kuruma sağlanır. 

Ambarlı halı yıkama araçlarımızın halılarınızı evden teslim almasıyla yıkama hizmeti başlar. Teslim alan araç kısa sürede fabrikamıza halılarınızı ulaştırır. Giriş yapan halılara ilk etapta dikkatli bir şekilde ayrıştırma işlemi uygulanır. Bu işlemin amacı yıkama sırasında kullanılacak olan sampuanları belirlemektir. Bu nedenle personelin halıların iplik ve dokularını iyi bilmesi gerekir. Aksi halde yıkama sırasında yanlış bir madde kullanılarak halının yapısı bozulabilir. 

Ayrıştırma işlemi tamamlandıkan sonra yıkanmak üzere yıkama bölümüne taşıma yapılır. Bitkisel şampuanlar ve leke çıkarıcılar kullanılarak yıkama işlemi yapılır. Halının kirlilik durumuna göre temizlik maddesi kullanılır. Her halı bol su ile yıkanır ve kirden tamamen arındırılır. Tek tek yıkanmaya başlayan halılar makinadan geçtikten sonra sıkılarak kurutma odasına taşınır. Kurutma işlemi sonrası tek tek kontrol ederek paketlenir ve teslim edilmek üzere bekletilir. 

Siz de ambarlıda halı yıkama hizmeti almak için bizi arayabilirsiniz. Yıkama ve kurutma sistemlerimizi incelemek için resim ve video galerilerimizi inceleyebilirsiniz. Ayrıca facebook hesabımızı takip edebilir ve bilgi alabilirsiniz. 

DİĞER HABERLER

Avcılarda Kaliteli Halı Yıkama

Avcılarda Kaliteli Halı Yıkama 24/Aralık/2019

Ambarlı Halı Yıkama

Ambarlı Halı Yıkama 22/Aralık/2019

Gümüşpala Halı Yıkama

Gümüşpala Halı Yıkama 22/Aralık/2019

Denizköşkler Halı Yıkama

Denizköşkler Halı Yıkama 20/Aralık/2019

Halı Yıkama

Halı Yıkama 19/Aralık/2019


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Telefon: 0212 694 63 63
  • Gsm: 0532 226 72 76
  • Fax:
  • Email: haliyikamafirma@gmail.com