Avcılar Halı Yıkama

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 09:00 - 20:00

Pazar: Kapalı

Telefonlar

0212 694 63 63

0532 226 72 76

Avcılar Halı Yıkama

Avcılar Halı Yıkama

24Temmuz

2019


Avcılar halı yıkama tesisimiz dört mevsim kalitesinden ödün vermeden hizmetine devam etmektedir. Avcılar halı yıkama fabrikamızda uzman ekip ve ekipmanlarımızla hizmetinizdeyiz. Halı yıkama tesisimizde tam otomatik halı yıkama makinamız ve kapalı kurutma sistemlerimiz mevcuttur. Ayrıca battaniye, yorgan stor perde ve koltuk yıkama hizmetleri de sunmaktayız. battaniye ve yorgan yıkama makinalarımız ürünlerinizde herhangi bir bozulmaya yol açmaz. Gerek sitemizdeki galerilerimizden gerekse sosyal medyadan fabrikamızı inceleyebilirsiniz.

Avcılar halı yıkama fabrikamız kapalı sistem kurutması sayesinde yaz kış demeden yanınızda. Kışın halı yıkamacıların en büyük sorunu olan kurutma sorununu fabrikamız çoktan geride bırakmıştır. Hava ve ısı yalıtımlı kapalı sistem kurutma odası ve nem alıcı makinalarımızla kurutma yapmaktayız. Bu sayede halınız hızlı kurur, bakteri ve kötü koku oluşumunun önüne geçilmiş olur. Halılarınız fabrikamıza giriş yaptığı andan teslimata kadar her aşamada profesyonel kişilerin kontrolünde olur. Halılar fabrikamıza getirildiğinde ilk işlem olarak cins ve dokularına göre sınıflandırma yapılır. Bu sınıflandırmanın amacı yanlış bir işlem uygulamamaktır. Her halıya kullanılan temizlik maddesi ve uygulanan temizlik yöntemi farklıdır. Bu nedenle sınıflandırma yapılarak kullanılacak temizlik ürünü belirlenmiş olur. 

Ayrıştırılan halılar yıkama bölümüne taşınarak yıkanmaya hazır hale getirilir. Daha sonra halılar otomatik makinmaya verilerek tek tek yıkanır. Yıkanan halı, yıkama sonrası sıkma işlemine alınır. Sıkma aşaması santrifüj denilen yüksek devirli sıkma makinalarında gerçekleşir. İçindeki su büyük oranda alınan halı artık kurutma fırınına götürülmeye hazır hale gelir. Halılar tek tek kurutma odasına asılır ve oda kapatılır. Halılar tamamen kurumadan makinalar kapanmaz. Alanında uzman mühendisler tarafından tasarlanmış odamızda kurutma işlemi yaklaşık 8 saat sürer. 8 saatin sonunda yüzde yüz kurutma gerçekleşir ve makinalar kapanır. 

Kuruyan halılar temizlik kontrolü için odadan çıkarılır. Tek tek masaya açılarak kontrolden geçirilir. Gerekli görüldüğü taktirde yeniden yıkama işlemine tabi tutulur. Kontrolden başarıyla geçen halılar ambalajlanarak teslimata hazır hale getirilir. Halı yıkama sektöründe öncü firmamız profesyonel makina ve yöntemlerle her geçen gün kendini yeniliyor. Çağa adapte olma yeteneğimizle her geçen gün daha da büyüyor ve gelişiyoruz. Fabrikamızda toplum sağlığı ve müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma anlayışıyla hizmet veriyoruz.  Siz de halı yıkama hizmeti almak istiyorsanız aramanız yeterlidir. Arayıp adresinizi bırakırsanız gün içerisinde servislerimiz halılarınızı alır ve zamanında teslim eder. 

 

DİĞER HABERLER

Avcılarda Kaliteli Halı Yıkama

Avcılarda Kaliteli Halı Yıkama 24/Aralık/2019

Ambarlı Halı Yıkama

Ambarlı Halı Yıkama 22/Aralık/2019

Gümüşpala Halı Yıkama

Gümüşpala Halı Yıkama 22/Aralık/2019

Denizköşkler Halı Yıkama

Denizköşkler Halı Yıkama 20/Aralık/2019

Halı Yıkama

Halı Yıkama 19/Aralık/2019


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Telefon: 0212 694 63 63
  • Gsm: 0532 226 72 76
  • Fax:
  • Email: haliyikamafirma@gmail.com