Avcılarda Kaliteli Halı Yıkama

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 09:00 - 20:00

Pazar: Kapalı

Telefonlar

0212 694 63 63

0532 226 72 76

Avcılarda Kaliteli Halı Yıkama

Avcılarda Kaliteli Halı Yıkama

24Aralık

2019


Halı Yıkamada Profesyonel Tercih

Bu yazımızda sizlere profesyonel halı yıkama fabrikasının hangi şartları sağlaması gerektiğini açıklayacağız.Avcılar halı yıkama firması bulmak kolaydır. Peki bütün halı yıkama firmaları aynı hassasiyetle mi halı yıkıyor? Elbette ki hayır. Halı yıkama firmanızı seçerken öncelikle nasıl koşullarda ve ne şekilde halı yıkadığını iyi araştırmış olmanız gerekiyor. Halınızı yıkattığınız firmanın profesyonel ve işinin ehli olması sağlığınız açısından oldukça önem arz ediyor. Bir firmanın profesyonel halı yıkama hizmeti verdiğini söyleyebilmek için olmazsa olmaz şartları sizler için sıraladık.

Yıkama Makinası Nasıl Olmalı?

Öncelikle bir halı yıkama fabrikası günümüz teknik ve teknolojisine ayak uydurmuş olmalıdır. Yani halının fabrikaya girişinden tutun da paketlenmesine kadarki tüm süreçte teknoloji rol oynamalıdır. Özellikle de halı yıkama işinin temel unsuru olan yıkama makinası son derece profesyonel ve ihtiyaca uygun olarak tasarlanmış olması gerekmektedir. Yani fırçalarının sertliğinden tutun da musluğundan akan suyun miktarına kadar herşey iyi düşünülerek tasarlanmış olmalıdır. Ayrıca yıkama makinasında bulunan fırça sayısı da oldukça önemlidir. Nitekim bir halının dört fırçalı bir makinadan geçmesi ile onsekiz fırçalı bir makinadan geçmesi aynı temizliği yaratamaz. Avcılar halı yıkama fabrikamızda bulunan yıkama makinamız tam da bu standartlara uygun olarak tasarlanmıştır. Tam onsekiz fırçasıyla halıları tertemiz bir şekilde yıkar. Sitemizin galeri bölümlerinden makinemizi daha detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Kurutma Sistemi ve Önemi

Avcılarda kaliteli ve profesyonel bir halı yıkama fabrikasında olmazsa olmaz bir diğer unsur kurutma odasıdır. İyi bir halı yıkama fabrikasının mutlaka içeride kurutma sistemi olmalıdır. Yaz kış demeden mutlaka içeride kurutma yapılmalıdır. Kurutma sistemi olmadan kışın halının kuruma süresi oldukça uzar. Bu da halıda kötü koku oluşumuna neden olur. Ayrıca dışarı ile temas eden ıslak halılar havada ne kadar toz toprak varsa üzerinde toplayacaktır. Bu nedenle yaz aylarında dahi halılar mutlaka içerde yalıtımlı odalarda kurutulmalıdır. Firmamız uzun zaman önce bu sorunu çözmüştür ve yıllardır kapalı kurutma fırınlarını kullanmaktadır. Kurutma odamızın çalışma sistemi ve odada bulunan sanayi tipi nem alma cihazları sayesinde halılar yaklaşık sekiz saat içerisinde tamamen kurumuş olur. Bu kurutma süresi yaz kış fark etmeksizin aynıdır. İçeride kurutmanın diğer bir önemi ise halının teslimat süresini kısaltmasıdır. Çabuk kuruyan halılar kısa süre içinde kalite kontrolden geçirilerek teslimata hazır hale gerilir. Aynı zamanda kontrol sonucu sıkıntı görülen halıların yeniden yıkanması için de zaman kazanılmış olur. Yine kurutma sistem ve odalarımızı sitemizden görebilirsiniz. Bizi facebook sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Güleryüzlü Hizmet Anlayışı

Yıkama ve kurutma şartlarını açıkladık. Avcılar halı yıkama firması seçerken dikkat edilmesi gereken son bir unsur kaldı. Elbette ki her firmada olması gerektiği gibi güleryüzlü hizmet anlayışı. Her ne kadar profesyonel yıkama ve kurutma sistemleri olsa da sizi dinlemeyen ve sorunlarınızı anlamaya gayret göstermeyen bir şirket ile çalışmak istemezsiniz. Halı yıkama fabrikamızın çözüm odaklı kadrosu ve güleryüzlü hizmet anlayışıyla da bu adımı tamamlıyoruz. Bu konuda eğitimli personelimiz sorunlarınıza çözüm için hazırdır. Her türlü sorularınız ve kaliteli halı yıkama hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

DİĞER HABERLER

Avcılarda Kaliteli Halı Yıkama

Avcılarda Kaliteli Halı Yıkama 24/Aralık/2019

Ambarlı Halı Yıkama

Ambarlı Halı Yıkama 22/Aralık/2019

Gümüşpala Halı Yıkama

Gümüşpala Halı Yıkama 22/Aralık/2019

Denizköşkler Halı Yıkama

Denizköşkler Halı Yıkama 20/Aralık/2019

Halı Yıkama

Halı Yıkama 19/Aralık/2019


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Telefon: 0212 694 63 63
  • Gsm: 0532 226 72 76
  • Fax:
  • Email: haliyikamafirma@gmail.com