Cihangir Halı Yıkama

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 09:00 - 20:00

Pazar: Kapalı

Telefonlar

0212 694 63 63

0532 226 72 76

Cihangir Halı Yıkama

Cihangir Halı Yıkama

12Temmuz

2019


Cihangir Halı Yıkama Fabrikası

Cihangir halı yıkama sektörü her geçen gün gelişen ve yenilenen bir alandır. Avcılar cihangir halı yıkama firmamız bu değişime en hızlı adapte olan firmaların başında gelmektedir. Kaliteli makinalarımız ve son teknoloji ürünü kurutma sistemlerimizle hizmet vermekteyiz. Firmamız bünyesinde çalışan personelimiz alanında uzman kadrodan oluşmaktadır. Uzman kadromuzla halılarınız doğru ve profesyonel işlemlerden geçerek temizlenir.  Zamanında teslim edilir. Cihangir halı yıkama fabrikamıza getirilen ev tekstili ürünleriniz profesyonel sistemlerde yıkanır ve kurutulur. Bunlar halı koltuk yorgan battaniye ve stor perde yıkama hizmetleri şeklinde sıralanabilir. Bu ürünlerin başında evlerde en çok kullanılan halı gelmektedir. Biraz da halıların yıkanma sürecinden bahsedelim.

Halı yıkama firmamızda halılarınız tam otomatik makinamızda yıkanır. Yıkama esnasında halının iplik yapısı ve dokularına en uygun temizlik maddeleri kullanılır. Böylece hem maksimum temizliğe ulaşılır hem de doğru bir yöntemle yıkama işlemi gerçekleştirilir. Otomatik makinada tek tek yıkama tamamlandıktan sonra sıkma adımına geçilir. Halılar tek tek yüksek devirli sıkma makinalarına atılır. Bu makinalarda halılar yüksek devirde sıkılır. Sıkma işlemi ile halıdaki suyun yüzde doksan beşi halıdan ayrılmış olur. Kalan yüzde beşlik nemi kurutmak ise kurutma fırınlarımıza kalmaktadır. Halılar kurutma odalarına düzgün bir şekilde asılır ve oda kapatılarak makinalar çalıştırılır. Kurutma odalarında bekletilen halılar yaklaşık sekiz on saat içerisinde tamamen kurumuş olur. Hızlı kurutma sayesinde halılarda bakteri oluşumu ve kötü koku kesinlikle meydana gelmez. Alanında uzman makina mühendisleri tarafından yapılmış kurutma sistemimiz sayesinde halının teslimat süresdi de kısalmaktadır. Aynı zamanda kapalı sistem olduğu için mevsimsel değişikliklerden etkilenmez. Kuruyan halılar odadan çıkarılarak ambalajlama öncesi son temizlik kontrolü yapılır. Kalite kontrol tecrübeli personelimiz tarafından yapılır. Temizlik kontrolü sonrası halılar ambalajlanarak teslimata hazır hale getirilir. 

Profesyonel halı yıkama tesisi olarak son sistem yıkama ve kurutma tesisimiz ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. Yılların tecrübe ve bilgi birikimi ile meydana getirdiğimiz fabrikamızda profesyonel halı yıkama hizmetini sizlere sunuyoruz. Kullandığımız makinaları ve yıkama sistemimizi görmek için resim ve video galerilerimizi inceleyebilirsiniz. Hizmetlerimizden faydalanmak ve bilgi almak için cihangir halı yıkama fabrikamızla iletişime geçebilirsiniz.Fiyat bilgisi için fiyat listemize göz atabilir veya bize ulaşabilirsiniz.

DİĞER HABERLER

Avcılarda Kaliteli Halı Yıkama

Avcılarda Kaliteli Halı Yıkama 24/Aralık/2019

Ambarlı Halı Yıkama

Ambarlı Halı Yıkama 22/Aralık/2019

Gümüşpala Halı Yıkama

Gümüşpala Halı Yıkama 22/Aralık/2019

Denizköşkler Halı Yıkama

Denizköşkler Halı Yıkama 20/Aralık/2019

Halı Yıkama

Halı Yıkama 19/Aralık/2019


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Telefon: 0212 694 63 63
  • Gsm: 0532 226 72 76
  • Fax:
  • Email: haliyikamafirma@gmail.com