Cihangir Stor Perde Yıkama

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 09:00 - 20:00

Pazar: Kapalı

Telefonlar

0212 694 63 63

0532 226 72 76

Cihangir Stor Perde Yıkama

Cihangir Stor Perde Yıkama

15Temmuz

2019


Cihangir Stor Perde Yıkama

Avcılar halı yıkama tesisimiz cihangir stor perde yıkama alanında da hizmet sunmaktadır. Son zamanlarda en çok kullanılan ev tekstili ürünlerinden biri de stor perdelerdir. Kullanımının artması da temizlik ihtiyacının artmasını berasberinde getirmektedir. Cihangir stor perde yıkama hizmetlerimiz bu ihtiyaca çözüm üretmektedir. .

Cihangir stor perde yıkama hizmeti perdelerinizin evinizden alınması ile başlar. Tesisimize gelen perdeler tür ve dokularına göre sınıflandırılarak yıkamaya hazırlanır. Yıkama işlemi perdelerin iki saat kadar soda, şampuan ve leke çıkarıcıdan oluşan karışımın içinde bekletilmesiyle başlar. Bu karışım içinde perdeler tek tek bekletilir. Bu işlem sonrası perdeler tek tek yıkamaya alınır. Önlü arkalı yumuşak fırça ile yıkandıktan sonra bol su ile durulanarak düzgünce sarılıp yarım saat kadar suyunun süzülmesi beklenir. Ardından suyu süzülen stor perdeler tek tek kurutma odasına asılarak kurutulmak üzere bekletilir. Yaklaşık bir günde kuruyan stor perdeler kuruma sonrası odadan çıkarılarak temizlik kontrolünden geçirilir. Kontrolden geçen peedeler teslim edilmek üzere ambalajlanır ve teslimata hazır hale getirilir.

Cihangir stor perde yıkama hizmetimiz profesyonel halı yıkama fabrikamızda sunulmaktadır. Fabrikamız sağlık odaklı çalışma prensibiyle bu alanda yerini almaya devam etmektedir. Fiyat bilgisi için bize ulaşabilir ve ya fiyat listemiz sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca resim ve video galerilerimizden de bizi takip edebilir yıkama sistemlerimizi görebilirsiniz. Hizmetlerimizden faydalanmak için aramanız yeterlidir.

DİĞER HABERLER

Avcılarda Kaliteli Halı Yıkama

Avcılarda Kaliteli Halı Yıkama 24/Aralık/2019

Ambarlı Halı Yıkama

Ambarlı Halı Yıkama 22/Aralık/2019

Gümüşpala Halı Yıkama

Gümüşpala Halı Yıkama 22/Aralık/2019

Denizköşkler Halı Yıkama

Denizköşkler Halı Yıkama 20/Aralık/2019

Halı Yıkama

Halı Yıkama 19/Aralık/2019


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Telefon: 0212 694 63 63
  • Gsm: 0532 226 72 76
  • Fax:
  • Email: haliyikamafirma@gmail.com