Denizköşkler Halı Yıkama

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 09:00 - 20:00

Pazar: Kapalı

Telefonlar

0212 694 63 63

0532 226 72 76

Denizköşkler Halı Yıkama

Denizköşkler Halı Yıkama

20Aralık

2019


Denizköşkler Halı Yıkama Fabrikası

Firmamız denizköşkler halı yıkama servisleriyle denizköşklerin tamamına halı yıkama hizmeti vermektedir. Avcılarda bulunan halı yıkama fabrikamıza getirilen halılar modern halı yıkama ve kurutma sistemleriyle temizlenir. 

Denizköşkler halı yıkama hizmetimiz halınızın evden teslim alınması ile başlar. Ücretsiz servislerimizle teslim alınan halılar kısa süre içinde fabrikamıza ulaştırılır. Fabrikaya giriş yapan halılar öncelikle titiz bir ayrışma işleminden geçirilir. Bu işlemin asıl amacı halıların yapısına uygun yıkama ve kurutma yapılmasıdır. yani her halı iplik cinsine uygun temizlik ürünleri kullanılarak yıkanır ve kurutulur. Bu nedenle bu işlemi yapan personelin halıların cins ve türleri konusunda uzman olması gerekmektedir. Aksi halde yanlış işlem sonucu halıda kalıcı hasarlar meydana gelebilir. 

Halılar ayrışma işlemi sonrası yıkama ünitesine taşınır. Tek tek yıkama işlemi başlar. Tam otomatik on sekiz fırçalı yıkama makinemizle yıkanan halılar tertemiz bir şekilde makinadan çıkar ve sıkma işlemine geçilir. Yıkama makinamızla ilgili görsel içeriğe sitemizde bulunan resim ve video galerilerimizden ulaşabilirsiniz. 

Sıkma işlemi sonrası halılar ısı yalıtımlı kurutma odasına taşınır. Kurutma odasına doğru şekilde asılan halılar yaklaşık on saat gibi bir sürede tamamen kurutulur. Yine kurutma odası ve makinalarımızın resimlerine galerimizden erişebilirsiniz. Kuruma işlemi tamamlanan halılar kontrol ve paketleme aşaması için paketleme ünitesine taşınır. Paketleme sırasında kontrolü başarı ile tamamlanan halılar teslim edilmek üzere paketlenir.

Yazımızın başından beri makina ve ustalık bilgisinin firmamızda buluştuğundan bahsettik. Firmamız üst düzey temizlik anlayışı gereği teknolojiyi sonuna kadar kullanmaktadır. Sektördeki tüm yeniliklere hızlı adapte olmakta ve kesin çözümler üreterek yolumuza devam etmekteyiz. Bu hedef doğrultusunda kurulan fabrikamız da teknolojinin temizlikle buluştuğuna örnek bir kuruluştur. Siz de denizköşkler halı yıkama servislerimize bir telefonla ulaşarak profesyonel halı yıkama hizmeti alabilirsiniz. Detaylı bilgi için iletişim hatlarımızdan bizleri arayabilirsiniz. 

DİĞER HABERLER

Avcılarda Kaliteli Halı Yıkama

Avcılarda Kaliteli Halı Yıkama 24/Aralık/2019

Ambarlı Halı Yıkama

Ambarlı Halı Yıkama 22/Aralık/2019

Gümüşpala Halı Yıkama

Gümüşpala Halı Yıkama 22/Aralık/2019

Denizköşkler Halı Yıkama

Denizköşkler Halı Yıkama 20/Aralık/2019

Halı Yıkama

Halı Yıkama 19/Aralık/2019


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Telefon: 0212 694 63 63
  • Gsm: 0532 226 72 76
  • Fax:
  • Email: haliyikamafirma@gmail.com