Gümüşpala Halı Yıkama

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 09:00 - 20:00

Pazar: Kapalı

Telefonlar

0212 694 63 63

0532 226 72 76

Gümüşpala Halı Yıkama

Gümüşpala Halı Yıkama

22Aralık

2019


Gümüşpala Halı Yıkama Fabrikası

Fabrikamız gümüşpala halı yıkama araçlarıyla uygun fiyatlı kaliteli hizmet sunmaktadır. Gümüşpalanın heryerine ücretsiz servis imkanımızla halı temizliği hizmeti vermekteyiz. Halı yıkama fabrikamızda bitkisel şampuanlarla yıkanan halılarınız hijyenik bir ortamda kurutulur. Kapalı kurutma teknolojisi ve nem alma makineleri sayesinde kuruma süresi hava koşullarından etkilenmez. Böylece halılarda herhangi bir şekilde bakteri oluşumu veya kötü kokular meydana gelmez. Aynı zamanda hızlı teslimat yapılır ve  soğuk kış günlerinde halısız kalmazsınız.

Gümüşpala halı yıkama servislerimizin halınızı teslim alması ile temizlik serüveni başlar. Firmamıza kısa süre içinde ulaşan halılar özenle ayrıştırılarak yıkama ünitesine alınır. El değmeden tek tek otomatik makinaya verilen halı çıkış bölümünden tertemiz bir şekilde alınır. Makineden çıkan halılar sıkma makinesinde yüksek devirde sıkılarak yüzde doksan beş oranında kurutulmuş olur. Kalan yüzde beş nemi kurutmak üzere yalıtımlı kurutma fırınlarına taşınır. Yaklaşık sekiz saat sonunda halılar yüzde yüz kuruluğa ulaşır. Kurutulan halılar kalite kontrolden geçirilir ve paketlenerek teslimata hazır hale getirilir.

Yazımızda da açıkladığımız gibi halı temizleme hizmeti baştan sona makineler ile son sistem teknoloji kullanılarak yapılır. Modern çağın gereklerine ve yüksek standarlara uygun olarak kurulmuş fabrikamız insan sağlını ön planda tutan bir çalışma anlayışıyla hizmet vermektedir. Gümüşpala halı yıkama servislerimize ulaşarak siz de kaliteli uygun fiyatlı ve sağlıklı halı temizliği hizmeti alabilirsiniz. Firmamızı yakından tanımak için sitemizin resim ve video galerilerini inceleyebilir veya facebook hesabımızı takip edebilirsiniz.

DİĞER HABERLER

Avcılarda Kaliteli Halı Yıkama

Avcılarda Kaliteli Halı Yıkama 24/Aralık/2019

Ambarlı Halı Yıkama

Ambarlı Halı Yıkama 22/Aralık/2019

Gümüşpala Halı Yıkama

Gümüşpala Halı Yıkama 22/Aralık/2019

Denizköşkler Halı Yıkama

Denizköşkler Halı Yıkama 20/Aralık/2019

Halı Yıkama

Halı Yıkama 19/Aralık/2019


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Telefon: 0212 694 63 63
  • Gsm: 0532 226 72 76
  • Fax:
  • Email: haliyikamafirma@gmail.com