Parseller Halı Yıkama

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 09:00 - 20:00

Pazar: Kapalı

Telefonlar

0212 694 63 63

0532 226 72 76

Parseller Halı Yıkama

Parseller Halı Yıkama

19Aralık

2019


Parseller Halı Yıkama

Avcılar halı yıkama fabrikamız parseller halı yıkama servislerimizle hizmet vermektedir. Parsellerde halı yıkama hizmetimiz 2008 yılından beri gelişerek devam etmektedir. Son teknoloji ürünü yıkama makinamız ve kurutma sistemimiz sayesinde üst düzey kalitede hizmet vermekteyiz. Parsellerde halı yıkama sektörüne katkı sağlayan firmamız çağa ayak uyduran bir anlayışla bu sektörde yer almaktadır. Peki halı yıkama süreci nasıl gerçekleşiyor?

Öncelikle adresinizden halılarınız alınarak halı yıkama serüveni başlar. Parseller halı yıkama fabrikamıza getirilen halılar özenle cinslerine ve dokularına göre ayrıştırılır. Ayrışma sonrası halılarınız yıkanmaya hazır hale gelir. Yıkama işlemi öncesi ilk aşama toz almadır. Toz alma makinalarından geçirilen halılarınız yıkanmak üzere yıkama bölümüne taşınır. Yıkanacak halının cinsine göre makinada kullanılacak temizlik maddeleri değişiklik göstermektedir. Örneğin bir yün halıya çamaşır suyu gibi ağartıcı maddeler kesinlikle kullanılmaz. Yanlızca suda kolay çözünebilen temizlik malzemesi kullanılır.

Halılar cinslerine göre yıkandıktan sonra sıkma işlemine geçilir. Santrifüj denilen boru tipli sıkma makinalarında sıkılan halıların suyu yüzde 95 oranında alınır. Yani sıkma işlemi aslında kurutmanın başlangıcıdır. Sıkma sonrası halıda kalan nemi kurutmak için halılarınız profesyonel kurutma odasına alınır. Yaklaşık 8-10 saat içerisinde halınız tamamen kurumuş bir şekilde kurutma fırınından çıkarılır.

Kurutma işlemi de tamamlandıktan sonra halılar taşımaya hazırlanır. Taşıma öncesi halınız ambalajlanır. Ambalajlama aşaması aynı zamanda halının kontrol aşamasıdır. Halının temizliği ve lekelerin olup olmadığı son kez kontrol edililir. Gereken müdehale yapıldıktan sonra halılarınız teslim edilmek üzere araçlarımıza yüklenir.

Parseller halı yıkama tesisimiz sizlere sağlıklı ortamlar hazırlamayı hedefleyen bir anlayışla çalışmaya devam etmektedir. Yılların verdiği tecrübe ile meydana getirdiğimiz halı yıkama sistemlerimiz hizmetinizdedir. Parseller halı yıkama servislerimiz size bir telefon kadar yakın.Fiyat bilgisi için fiyat listemizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca sitemizde bulunan resim ve video galerilerimizden de yıkama sistemimizi inceleyebilirsiniz. 

DİĞER HABERLER

Avcılarda Kaliteli Halı Yıkama

Avcılarda Kaliteli Halı Yıkama 24/Aralık/2019

Ambarlı Halı Yıkama

Ambarlı Halı Yıkama 22/Aralık/2019

Gümüşpala Halı Yıkama

Gümüşpala Halı Yıkama 22/Aralık/2019

Denizköşkler Halı Yıkama

Denizköşkler Halı Yıkama 20/Aralık/2019

Halı Yıkama

Halı Yıkama 19/Aralık/2019


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Telefon: 0212 694 63 63
  • Gsm: 0532 226 72 76
  • Fax:
  • Email: haliyikamafirma@gmail.com