Saadetdere Halı Yıkama

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 09:00 - 20:00

Pazar: Kapalı

Telefonlar

0212 694 63 63

0532 226 72 76

Saadetdere Halı Yıkama

Saadetdere Halı Yıkama

12Temmuz

2019


Saadetdere Halı Yıkama Fabrikası

Saadetdere halı yıkama firmamız yılların verdiği tecrübeyle kurulan tesisimizde profesyonel halı yıkama hizmeti vermektedir.Günümüzde halı yıkama alanında hizmet veren pek çok firma bulunmaktadır. Halı yıkama ihtiyacının artmasıyla birlikte pek çok firma bu sektörde yerini almıştır. Ancak firmaların pek çoğu yanlızca kar amacı gütmekte ve sağlığınızı tehdit eden bir çalışma yöntemi izlemektedir. 

Saadetdere halı yıkama servislerimizin halılarınızı fabrikamıza getirmesi ile yıkama işi başlar. Fabrikamıza getirilen halılar renk ve cinslerine göre ayrıştırılarak yıkama öncesi hazırlık yapılır. Son sistem yıkama makinamızla yıkanan halılarınız yıkama sonrası sıkma işlemine tabi tutulur. Daha sonra kapalı kurutma sistemi bulunan kurutma fırınlarında kurutulmak üzere bekletilir. Yaklaşık sekiz saat gibi kısa bir sürede tamamen kuruyan halılar odadan çıkarılır. Bir sonraki işlem halının temizlik kontrolünden geçmesidir. Temizlik kontrolünden geçen halılarınız ambalajlanarak teslimata hazır hale getirilir.

Halı yıkama sistemimizi, makinalarımızı ve kurutma odamızı resim ve video galerimizden görebilirsiniz. Saadetderede profesyonel halı yıkama hizmeti veren fabrikamızda yanlızca suda kolay çözünebilen doğal şampuanlar kullanılır. Özellikle yün halılar ve kök boyasıyla boyanmış halılar yanlızca bitkisel şampuan kullanılarak yıkanır. Saadetderede battaniye yıkama, stor perde yıkama ve koltuk yıkama hizmetlerimiz de mevcuttur. halı yıkama fiyatları ile ilgili bilgi için fiyat listemize göz atabilirsiniz.

Battaniye ve yorganlarınız tek tek ve özenle yorgan yıkama makinalarında yıkanır. Yıkama işlemi sırasında yine doğal şampuanlar kullanılır. Suda kolay çözünen temizlik maddeleri kullanılarak yıkandığı için kesinlikle kimyasal kalıntı oluşmaz. Böylece sağlığınız tehlikeye girmez. Saadetdere halı yıkama fabrikamızda temel çalışma prensibimiz aile sağlığınızı korumaktır. Yılların verdiği tecrübe ve çağa hızlı uyum sağlama yeteneğimiz sayesinde her geçen gün bu amaç uğrunda kendimizi geliştirmekte ve yenilemekteyiz. Fabrikamız halı yıkama sektöründe profesyonel hizmet sunmaya devam ediyor. Yaz kış demeden çalışıyor ve sizlere en iyi hizmeti sunmak için modern tesisimizi her geçen gün dahada yeniliyoruz. Halı yıkama fabrikamız size bir telefon kadar yakın. Halı yıkama servislerimiz saadetderenin tamamına hizmet vermektedir. 

DİĞER HABERLER

Avcılarda Kaliteli Halı Yıkama

Avcılarda Kaliteli Halı Yıkama 24/Aralık/2019

Ambarlı Halı Yıkama

Ambarlı Halı Yıkama 22/Aralık/2019

Gümüşpala Halı Yıkama

Gümüşpala Halı Yıkama 22/Aralık/2019

Denizköşkler Halı Yıkama

Denizköşkler Halı Yıkama 20/Aralık/2019

Halı Yıkama

Halı Yıkama 19/Aralık/2019


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Telefon: 0212 694 63 63
  • Gsm: 0532 226 72 76
  • Fax:
  • Email: haliyikamafirma@gmail.com