Saadetdere Stor Perde Yıkama

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 09:00 - 20:00

Pazar: Kapalı

Telefonlar

0212 694 63 63

0532 226 72 76

Saadetdere Stor Perde Yıkama

Saadetdere Stor Perde Yıkama

15Temmuz

2019


Saadetdere Stor Perde Yıkama

Saadetdere stor perde yıkama hizmeti veren firmamız profesyonel yöntemlerle yıkama yapmaktadır. Saadetdere stor perde yıkama hizmetimiz servislerimizle perdelerinizin adresinizden alınması ile başlar. Fabrikamıza getirilen perdeler öncelikle türlerine göre ayrıştırılır. Yıkama öncesi cinslerine göre ayrıştırılması en önemli aşamadır. Aksi halde yanlış temizlik maddeleri kullanılır.

Ayrışma sonrası diğer aşama perdelerin bir karışımda bekletilmesidir. Bu karışımın içerisinde şampuan, yağ çözücü ve leke çıkarıcı gibi maddeler bulunmaktadır. Yaklaşık iki saat bekletildikten sonra tek tek yıkamaya alınır. 

Yumuşak fırçalarla her iki tarafı da özenle ve dikkatli bir şekilde yıkanır. Stor perdeler oldukça hassas bir yapıya sahiptir. Kırılma ve yırtılma ihtimali oldukça yüksektir. Bu nedenle yıkama işlemi profesyonel kişilerce yapılmalıdır. Fabrikamızda saadetdere stor perde yıkama hizmetimiz tecrübeli çalışanlarımız tarafından verilir. 

Yıkama sonrası perdeler kurutulmak üzere kurutma odasına götürülür. Taşıma işlemi oldukça dikkatli bir şekilde yapılmaktadır. Kurutma odasına bırakılan stor perdeler kuruma sonrası odadan çıkarılır. Son bir temizlik kontrolünden geçirilir. Kontrolü geçen perdeler teslimat öncesi düzgünce sarılarak ambalajlanır. Bu şekilde teslimata hazır hale getirilir. 

Saadetderede stor perde yıkama hizmeti almak için arayıp adresinizi bırakmanız yeterlidir. Gün içerisinde servislerimiz adresinize yönlendirilir ve belirtilen günde teslim edilir. Fabrikamızda kaliteli makinalarımız ve tecrübeli çalışanlarımızla hizmetinizdeyiz.

DİĞER HABERLER

Avcılarda Kaliteli Halı Yıkama

Avcılarda Kaliteli Halı Yıkama 24/Aralık/2019

Ambarlı Halı Yıkama

Ambarlı Halı Yıkama 22/Aralık/2019

Gümüşpala Halı Yıkama

Gümüşpala Halı Yıkama 22/Aralık/2019

Denizköşkler Halı Yıkama

Denizköşkler Halı Yıkama 20/Aralık/2019

Halı Yıkama

Halı Yıkama 19/Aralık/2019


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Telefon: 0212 694 63 63
  • Gsm: 0532 226 72 76
  • Fax:
  • Email: haliyikamafirma@gmail.com