Battaniye Yıkama

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 09:00 - 20:00

Pazar: Kapalı

Telefonlar

0212 694 63 63

0532 226 72 76

Battaniye Yıkama

Battaniye Yıkama

Battaniye özellikle sonbahar aylarında çokça kullandığımız bir ev tekstili ürünüdür. Vücudumuzla en çok temas eden ev eşyalarından bir tanesidir. Bu nedenle battaniye yıkama konusunda hassas olunması oldukça önemlidir. Battaniye yıkama işlemi sonrası herhangi bir kimyasal kalıntıya sebebiyet verilmemelidir. Aksi halde sağlığımız tehlikeye girebilir. Halı yıkama fabrikamızda battaniyeleriniz battaniye yıkama makinasında doğal ve yüzde yüz çözünebilir şampuanlarla yıkanır. Antibakteriyel özelliği bulunan deterjanlar sayesinde battaniyelerde bakteri ve mikrop oluşumunun önüne geçilir.

Avcılar halı yıkama firmamız avcılar esenyurt ve beylikdüzü bölgelerine profesyonel battaniye yıkama hizmeti vermektedir. Özenle yıkanan battaniyeler son teknoloji kurutma odalarında bekletilerek kısa sürede kuruması sağlanır. Böylece battaniyelerde kötü koku meydan gelmez.

Avcılar halı yıkama fabrikamız size bir telefon kadar yakın. Uygun fiyat garantisi ve son sistem yıkama kurutma makinalarımızla hizmetinizdeyiz.