Yorgan Yıkama

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 09:00 - 20:00

Pazar: Kapalı

Telefonlar

0212 694 63 63

0532 226 72 76

Yorgan Yıkama

Yorgan Yıkama

Yorgan özellikle kış aylarında en çok kullandığımız ve temasta bulunduğumuz ev tekstili ürünüdür. Bu nedenle yorgan yıkama konusu oldukça önemlidir. Ancak evde yıkanan yorgan özellikle kış aylarında pek de kolay kurumuyor. Bu da yorganda kötü koku oluşumu ve bakterilerin çoğalmasına sebep oluyor. Bu nedenle yorgan yıkama işini profesyonel bir firmaya bırakmak en mantıklı çözüm oluyor.

Avcılar halı yıkama fabrikamız yorgan yıkama sistemiyle bu ihtiyaca profesyonel çözüm üretmektedir. Yorgan yıkama makinamız ve son sistem kurutma odamızla yorganlarınız tertemiz bir şekilde teslim edilmektedir.

Yorgan yıkama süreci adresinizden teslim alınması ile başlar. Fabrikamıza getirilir ve yün yorgan, elyaf yorgan şeklinde sınıflandırılarak yıkamaya hazırlanır. Yorgan yıkama işlemi sırasında doğal ve yüzde yüz çözünebilir temizlik maddeleri kullanılır. Böylece herhangi bir kimyasal kalıntıya sebebiyet verilmez. 

Yorganlar yıkama işleminden sonra özel kurutma odalarında kurutulmak üzere bekletilir. Yaklaşık sekiz saat içerisinde tamamen kurumuş halde kurutma odasından çıkarılır. Teslimat öncesi son bir temizlik kontrolü yapılır ve gerekirse tekrar yıkama işlemine tabi tutulur. Taşıma öncesi ambalajlanarak adresinize en kısa zamanda teslim edilir.